Okulların tatil olmasına 2 hafta kaldı ve bizi müthiş bir heyecan sardı. Bilin bakalım neden?🙆‍♂️ Kütüphanelerimiz Kış Programı için şimdiden çalışmaya başladı. Ve biz de bu yıl Genel Müdürlük olarak Pursaklar İlce Halk Kütüphanesi, Gölbaşı Hasan Celal Güzel İlçe Halk Kütüphanesi, Keçiören Cemil Meriç İlçe Halk Kütüphanesi ve Oran Sevgi Yılı İlçe Halk Kütüphanesi’nde olacağız. Planlarımıza başlamadan önce sizin de etkinlik önerilerinizi almayı ve belki gönüllü olarak bizimle etkinlikleri gerçekleştirmek istersiniz diye düşündük. Eğer kütüphanede etkinlik yapmak isterseniz DM’den ulaşabilirsiniz.

Okulların tatil olmasına 2 hafta kaldı ve bizi müthiş bir heyecan sardı.
Bilin bakalım neden?🙆‍♂️ Kütüphanelerimiz Kış Programı için şimdiden çalışmaya başladı. Ve biz de bu yıl Genel Müdürlük olarak Pursaklar İlce Halk Kütüphanesi, Gölbaşı Hasan Celal Güzel İlçe Halk Kütüphanesi, Keçiören Cemil Meriç İlçe Halk Kütüphanesi ve Oran Sevgi Yılı İlçe Halk Kütüphanesi’nde olacağız.

Planlarımıza başlamadan önce sizin de etkinlik önerilerinizi almayı ve belki gönüllü olarak bizimle etkinlikleri gerçekleştirmek istersiniz diye düşündük.
Eğer kütüphanede etkinlik yapmak isterseniz DM’den ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir